Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. decembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

URBÁNI: Kedy začnú byť Slováci na seba a na svoju krajinu hrdí?

BRATISLAVA 1. decembra – Vyjadrenia niektorých médií a redaktorov, ktorí spochybňovali účel a význam cesty premiéra do USA, kde bol prijatý prezidentom Barackom Obamom, je nedôstojné, naivné, primitívne, až hraničiace s dehonestovaním Slovenskej republiky a jej obyvateľov.
Prijatie v Bielom dome prezidentom USA je pre každého štátnika a verejného činiteľa na celom svete veľkou cťou a jedinečnou príležitosťou, za ktorou je veľká diplomatická aktivita tých, ktorí takéto stretnutie pripravia, a niekto si dovolí to spochybňovať??? Každý masmediálny pracovník, alebo ten, kto mu dáva námety a inštrukcie na spochybňovanie takého úspechu, ako je prijatie premiéra Slovenskej republiky – nech ním je hocikto – prezidentom USA, by mal okamžite opustiť miesto v médiách, bez rozdielu, či sa jedná o súkromné, alebo verejnoprávne média. Kto hanobí a dehonestuje takéto medzištátne stretnutie premiéra, hanobí a dehonestuje aj občanov Slovenska. Som zvedavý, či sa niekto aspoň verejne ospravedlní za tento trápny čin. Kedy už začneme byť hrdí na svoju krajinu a úspechy jej

Milan Urbáni
predseda Strany moderného Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Vyhlásenie Milána Urbániho, kandidáta na predsedu BBSK STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.