Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. januára 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

ÚRAD VLÁDY: Nový Čas vo farbách opozície

BRATISLAVA 14. januára – Denník Nový Čas vo svojom dnešnom vydaní informuje o oficiálnej návšteve predsedu vlády SR R. Fica v Spojených arabských emirátoch, pričom sa snaží vytvoriť dojem, akoby Úrad vlády SR program tejto cesty zamlčiaval. Skutočnosť je však taká, že Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR o tejto oficiálnej návšteve informoval zaužívaným spôsobom, tak pred jej uskutočnením ako aj informáciou z jej priebehu a rokovaní.
Denník Nový Čas iste vie, že návšteva mešity je štandardnou protokolárnou súčasťou oficiálneho programu každej návštevy v týchto krajinách. To, že napriek tejto skutočnosti denník vyrobil z oficiálnej štátnej návštevy akúsi senzáciu a kauzu a dal jej štandardný priebeh nekorektne a účelovo do rozporu s jednoznačným postojom vlády SR k riešeniu migračnej krízy, len potvrdzuje jeho zámer, aktívne vstupovať do politickej kampane proti vláde SR v predvolebnom období.

Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tm;mt

Odporúčané články

Sovietska hegemónia sa skončila ITAPA 2018: Všetci čakajú na NOVÉ pravidlá nákupu IKT do verejnej správy – zrozumiteľné a použiteľné v praxi. Ich rýchle dokončenie je prioritou Rašiho úradu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies