Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. februára 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

ÚRAD VLÁDY: Denník SME klame a zamlčiava slová premiéra

BRATISLAVA 16. februára – Keď predseda vlády SR povie, že garantuje 25-percentné zvýšenie platov učiteľov, pre denník SME to znamená, že „učitelia peniaze nedostanú“.
Denník SME vo svojom dnešnom vydaní v článku „Štát vyberie viac eur, učitelia peniaze nedostanú“, informujúcom o najnovšej daňovej prognóze rezortu financií, klame a zamlčiava slová premiéra, a to hneď v titulku článku.
Ako totiž na tlačovej konferencii premiér R. Fico k téme zvyšovania platov učiteľov doslovne uviedol: „Opakujem, že dáme 25 percent. Ako to máme inak povedať.“ Z uvedeného vyjadrenia je zrejmé, že súčasná vláda a strana SMER-SD sa verejne zaviazali k zvýšeniu platov učiteľov v nasledujúcich rokoch o štvrtinu a na tento rast budú prirodzene použité daňové príjmy štátu.
Uvedený klamlivý titulok dnešného vydania denníka SME je ďalším potvrdením pokračujúcej politickej opozičnej kampane, ktorú voči vláde a strane SMER-SD vedú niektoré médiá v kritickom čase pred záverom volebnej kampane.

Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Plánujete pôrod v zahraničí? Union radí mamičkám, ako postupovať so žiadosťami Jesenná ITAPA 2023: Naše obce potrebujú kanalizáciu, až potom internet. Stojíme pred revolúciou v eurofondoch

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.