Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. decembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TIPOS a žrebovanie počas vianočných sviatkov

BRATISLAVA 18. decembra – Tohtoročné vianočné sviatky čiastočne obmedzia len pravidelné žrebovanie v hre KENO 10. „V pondelok a utorok, čiže na Štedrý deň a na Prvý sviatok vianočný, budú technologické systémy prijímania, overovania a vyplácania výhier vypnuté. Počas týchto dvoch dní sa neuskutoční ani žrebovanie výherných čísel v hre KENO 10,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Počas spomínaných dvoch sviatočných dní bude vypnutá aj internetová herňa, nebudú sa dať uzatvoriť ani stávky prostredníctvom správ SMS a nemôžu sa predávať okamžité lotérie, žreby. „V stredu, 26. decembra, na Druhý sviatok vianočný, už začnú technologické systémy lotériovej spoločnosti TIPOS fungovať v štandardnom režime. Hráči budú môcť uzavrieť na obchodných miestach stávky na hry LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35 a KENO 10 do 18:00. Výherné čísla pre uvedené hry budú už tiež vyžrebované v stredu v tradičnom čase,“ uviedol hovorca. Dodal, že od 26. decembra bude fungovať v štandardnom režime aj internetová herňa spoločnosti TIPOS.

Prevádzka bude obmedzená ešte v závere starého roka a na začiatku nového. „Na Silvestra, 31. decembra, bude možné uzatvoriť kurzové stávky prostredníctvom správ SMS a v službe TIPKURZ.SK len do 16:00. Obmedzenia sa v ten deň týkajú aj obchodných miest spoločnosti TIPOS, ktoré budú otvorené do 18:00 hod. Bez obmedzení bude fungovať internetová herňa,“ uviedol Čépe. Na Nový rok , ktorý je štátnym sviatkom – Dňom vzniku Slovenskej republiky, budú technologické systémy prijímania, overovania a vyplácania výhier vypnuté.

„Obmedzenie sa netýka len internetovej herne. TIPOS zabezpečí príjem stávok do internetových hier a aj výplatu výhier v štandardnom režime,“ dodal Čépe.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Rod Stewart: Stále milujem skladanie hudby. Pre Bratislavu chystám poriadnu rockovú show s prekvapením! Svetové turné „Thirty Seconds to Mars“ je oslavou fanúšikov po celom svete. Už čoskoro vystúpia aj na Slovensku!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.