Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. februára 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Takmer každý druhý dlžník chce refinancovať

BRATISLAVA 8. februára – Takmer polovicu zadlžených Slovákov zaujíma, ako by mohli svoje úvery splácať jednoduchšie a za lepších podmienok než doteraz. Najčastejšie by novým výhodnejším úverom splatili spotrebný úver, kreditnú kartu, hypotéku či povolené prečerpanie na účte. Záujemcovia o vyplatenie úverov z iných inštitúcií môžu teraz vo VÚB získať úrokové zvýhodnenie až dve percentá, pričom banka ponúka všetky Flexipôžičky bez poplatku za poskytnutie úveru a vedenie úverového účtu.

Podľa prieskumu VÚB banky až tretina Slovákov končí každý mesiac v mínuse na povolenom prečerpaní alebo kreditnej karte. Takmer každý druhý zadlžený Slovák by pritom mal záujem refinancovať svoje súčasné dlhy a nahradiť ich výhodnejším úverom. VÚB banka preto teraz ponúka všetkým, ktorí chcú za svoje úvery platiť menej, Flexipôžičku na vyplatenie dlhov s úrokovým zvýhodnením až o 2%. „Nižší úrok môžete získať, ak aspoň 70% pôžičky použijete na vyplatenie úverov z iných bánk či nebankových spoločností. Zvyšných 30% môžete použiť bezúčelovo, alebo aj na vyplatenie iného úveru z VÚB banky,“ hovorí Melinda Péková, vedúca oddelenia úverov. Navyše všetci, ktorí teraz požiadajú o akúkoľvek Flexipôžičku, ju získajú bez poplatku za vedenie úverového účtu a do konca marca aj bez poplatku za poskytnutie úveru. „V priemere si na vyplatenie dlhov požičiavame 7500 eur na dobu 8 rokov. Vďaka zvýhodnenému úroku a odpusteným poplatkom tak teraz priemerný záujemca môže ušetriť via
c ako 1 200 eur,“ dodáva Péková.

S Flexipôžičkou na vyplatenie dlhov si môžete požičať aj 25 000 eur až na 10 rokov a získať množstvo výhod:
– Nižšia úroková sadzba v kombinácii s dlhšou lehotou splatnosti vám umožňuje výrazne znížiť mesačnú splátku, nezriedka aj o 50%
– Pohodlnejšie a jednoduchšie splácanie – jedna splátka v jeden deň
– Vyplatiť môžete rôzne typy úverov poskytnuté rôznymi spoločnosťami (splátkové úvery, povolené prečerpania, kreditné karty, lízingy, nákupy na splátky)
– Dostupná finančná rezerva vo forme navýšenia úveru (nad rámec vyplácaných úverov)
– Zbavíte sa poplatkov za úverové účty či kreditné karty

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Ako jediná slovenská banka patrí podľa magazínu Global Finance medzi desať najbezpečnejších bánk strednej a východnej Európy. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 206 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Bez cestovného poistenia ani na krok. Najviac škodových udalostí Slováci hlásili z Rakúska a Thajska Dobrá správa pre Slovensko: Ceny stoviek potravín výrazne klesli

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.