Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. decembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Stanovisko ministra obrany M. Glváča k vyjadreniam poslanca Ľ. Galka

BRATISLAVA 14. decembra – Vyjadrenia exministra obrany Ľubomíra Galka k úniku spravodajských materiálov považujem za silvestrovský žart. Pán poslanec Galko totiž veľmi dobre vie, že tieto informácie pochádzajú z čias, keď práve on šéfoval na ministerstve obrany, pod ktoré tajné služby patria, pričom šéfom tajnej služby bol jeho nominant.
Očakával by som, že bývalý minister obrany a člen brannobezpečnostného výboru NR SR sa po tom, v akom stave zanechal vojenské spravodajstvo, dokáže aspoň k tejto veci postaviť zodpovedne. Ak tieto vyjadrenia myslel vážne, tak to dokazuje len to, že je klamár a

Martin Glváč, minister obrany SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Zdravšie a udržateľnejšie potraviny za dostupnú cenu? Stačí nakúpiť v Lidli COOP Jednota pokračuje v protiinflačnej garancii

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.