Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. januára 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Stanovisko k fingovanému prieskumu názorov občanov

BRATISLAVA 24. januára – Dnes si niektorí primátori a starostovia našli vo svojich e-mailových schránkach list podpísaný menom Robert Fico, v ktorom ich pisateľ žiada, aby v rámci „novej PR kampane“ vyjadrili svoj názor na fungovanie súčasnej vlády.
Úrad vlády SR ani strana SMER-SD žiadnu takúto kampaň neorganizujú. Dôrazne sa ohradzujeme voči týmto výzvam, ktoré zneužívajú osobu predsedu vlády SR Roberta Fica a pod zámienkou získavania informácií fingujú prieskum názorov občanov o súčasnej politike vlády.
Táto kampaň je podvrhom, od ktorého sa jednoznačne dištancujeme. Jej cieľom je pravdepodobne zneužiť dôveru občanov, s čím predseda vlády SR Robert Fico, ani vláda SR nemajú nič spoločné. Každému, kto bude s takouto žiadosťou v týchto dňoch oslovený, odporúčame na otázky nereagovať.

Beatrice Hudáková, hovorkyňa predsedu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

Odporúčané články

Eurovea 2 sa riešením dopravy a verejných priestorov zaoberá najkomplexnejšie spomedzi všetkých projektov vo vznikajúcom modernom centre Bratislavy Plánovaná asanácia objektu niekdajšej športovej haly VKP a s ňou prepojenej budovy sa začala tento týždeň

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies