Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. mája 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Spravodlivé odmeňovanie cez SunSoft.CRM

BRATISLAVA 21. mája – Spravodlivo ohodnotiť prácu nie je vždy jednoduché. Avšak existujú pomocníci, ktorí pomôžu vyriešiť tento problém.

SunSoft.CRM
Každý zodpovedný pracovník získa veľmi jednoducho prehľad o pracovnom nasadení ktoréhokoľvek zamestnanca. „Toto hodnotenie môže byť nepríjemné hlavne pre tých, ktorí nepracujú poctivo,“ hovorí Norbert Kustra, obchodný riaditeľ spoločnosti SunSoft. Avšak pracujúci s nasadením a s dobrými výsledkami môžu očakávať lepšie hodnotenie. Manažér získa rovnako nový nástroj motivácie a samozrejme presné informácie o výkonnosti, komunikácii, obchodnej marži, či iných ukazovateľoch.

Plynulé zastupovanie
Každá spoločnosť môže mať kľúčových ľudí. Pri ich odchode, chorobe či dovolenke môžu vzniknúť rôzne nepríjemné situácie. „SunSoft.CRM sa osvedčil v praxi už u viacerých zákazníkov,“ vysvetľuje obchodný riaditeľ SunSoftu. „Keď zavolá klient na ústredie firmy, zobrazí sa jeho vizitka a jedným klikom získa zastupujúci pracovník dokonalý prehľad o tom, kedy, ako a o čom sa komunikovalo naposledy,“ hovorí. Za pár sekúnd je pracovník v obraze a schopný reagovať na ďalšie otázky klienta. SunSoft.CRM je možné prepojiť aj s ostatnými softvérovymi riešeniami a tak komplexný pohľad môžu dopĺňať informácie o neuhradených faktúrach, počte výrobkov na sklade, či dátume poslednej úhrady.

Nahrávanie rozhovorov a SMS správ
Pre rýchlu a efektívnu komunikáciu klienti môžu uprednostňovať okrem e-mailov aj telefonické spojenie či SMS správy. SunSoft.CRM dokáže nahrávať všetky tieto spôsoby komunikácie. Tiež softvér umožňuje vrátiť sa neskôr k starším rozhovorom, čo je veľmi žiaduce napr. pri riešení reklamácií.

Demoverzia na stiahnutie
SunSoft.CRM je jednoduché riešenie na viaceré problémy. Vyskúšajte už dnes a stiahnite si demoverziu programu zadarmo na www.sunsoft.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

ITAPA Health & Care: Slováci dnes nevedia, aký poplatok zaplatia u lekára. S tým bude koniec Medzinárodný deň žien: Ako môžu zamestnávatelia podporiť ženy, aby v práci naplno využili svoj potenciál?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.