Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. septembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SNS: Ďalšia zrada na Slovákoch!

BRATISLAVA 12. septembra – SNS pripomína, že ako prvá strana na Slovensku podala oznámenie na Generálnu prokuratúru z poškodzovania záujmov štátu, z možných machinácií pri stanovení ceny a vyzvala vládu, aby dozrela na predkupné právo Slovenskej republiky.
Pre SNS ako prvú politickú stranu bolo neprijateľné, aby súkromná finančná skupina s nejasným pozadím získala kontrolu nad strategickým podnikom SPP, ako aj nad ďalším strategickým podnikom – Stredoslovenská energetika, a.s.(SSE). Navyše je neprijateľné, aby slovenská vláda nevyužila predkupné právo na kúpu 49% podielu SPP, a potom odkúpila tento podiel naspäť s tým, že existuje vážne podozrenie, že podklady pripravovala finančná skupina.
Pre Slovenskú národnú stranu bude v budúcnosti prioritou navrátenie týchto podnikov do rúk Slovenskej republiky. SNS verí, že tento škandál nezostane bez povšimnutia a Generálna prokuratúra SR začne konať a vyvodí všetky trestnoprávne dôsledky z takéhoto konania proti záujmom štátu.

Andrej Danko
predseda SNS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

Odporúčané články

Nový cestný zákon nezvýši bezpečnosť cestnej premávky práve naopak Ministerstvo nerešpektuje vôľu poslancov a hazarduje s bezpečnosťou motoristov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies