Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. septembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SNS: Ďalšia zrada na Slovákoch!

BRATISLAVA 12. septembra – SNS pripomína, že ako prvá strana na Slovensku podala oznámenie na Generálnu prokuratúru z poškodzovania záujmov štátu, z možných machinácií pri stanovení ceny a vyzvala vládu, aby dozrela na predkupné právo Slovenskej republiky.
Pre SNS ako prvú politickú stranu bolo neprijateľné, aby súkromná finančná skupina s nejasným pozadím získala kontrolu nad strategickým podnikom SPP, ako aj nad ďalším strategickým podnikom – Stredoslovenská energetika, a.s.(SSE). Navyše je neprijateľné, aby slovenská vláda nevyužila predkupné právo na kúpu 49% podielu SPP, a potom odkúpila tento podiel naspäť s tým, že existuje vážne podozrenie, že podklady pripravovala finančná skupina.
Pre Slovenskú národnú stranu bude v budúcnosti prioritou navrátenie týchto podnikov do rúk Slovenskej republiky. SNS verí, že tento škandál nezostane bez povšimnutia a Generálna prokuratúra SR začne konať a vyvodí všetky trestnoprávne dôsledky z takéhoto konania proti záujmom štátu.

Andrej Danko
predseda SNS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Slováci čoraz viac preferujú tipovanie volieb Národná koalícia predstavila kandidátku do eurovolieb. Predstavuje známych ľudí, ale aj nové tváre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.