Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. novembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SMS: Výzva k druhému kolu volieb predsedov samosprávnych krajov,

BANSKÁ BYSTRICA 19. novembra – Republikové predstavenstvo Strany Moderného Slovenska na svojom rokovaní dňa 19.11.2013 v Banskej Bystrici, vyzýva svojich členov a všetkých voličov ako aj sympatizantov, aby v druhom kole volieb predsedov samosprávnych krajov, dali svoj hlas kandidátom p. Maňkovi v Banskobystrickom kraji, p. Mikušovi v Trnavskom kraji a p. Trebuľovi v Košickom kraji.

MUDr. Milan Urbáni, predseda strany
Mgr. Andrej Sliacky, štatutárny zástupca

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

Odporúčané články

Ďalšia desiatka miest s ihriskom Žihadielkom je známa Matej „Selassie“ Slažanský: „ Každý zážitok s Betkou je krásny. Na Valentína sa vždy snažíme stráviť pekný, spoločný deň.“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies