Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. februára 2014 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SMER-SD: František Olejník nikdy nebol, ani nie je členom strany

BRATISLAVA 14. februára – Denník SME vo svojom dnešnom vydaní uverejnil články s titulkom „Borec ruší trest za korupciu“ “ (strana 1) a „Borec zbavuje viny politika Smeru“ (strana 2). Ide o nepravdivé informácie, menovaný František Olejník nikdy nebol, ani nie je členom strany SMER – sociálna demokracia. Žiadame Vás preto o opravu zavádzajúcich informácií uvedených v spomínaných článkoch.

Tlačový odbor strany SMER – sociálna demokracia

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

K téme

13 strategických dodávateľov Tesca v strednej Európe zverejňuje svoje údaje o potravinovom odpade a jeho znižovaní Historický úspech, ktorý pomôže deťom v núdzi! Na charitatívnej dražbe Kiwanis bábik padol rekord

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.