Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. septembra 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

SME dnes klamalo o byte Igora Federiča, ten podáva žalobu

BRATISLAVA 16. septembra – Denník SME dnes v článkoch Federič má lacný byt od SPP a Z SPP už Smer profitoval napísal, že vedúci Úradu vlády SR Igor Federič dostal byt za symbolickú sumu. Táto informácia je nepravdivá. Igor Federič v roku 2004 odkúpil byt od SPP za štandardnú sumu v hodnote niekoľkých miliónov korún, určenú znaleckým posudkom, ktorý objednal SPP. Len pripomíname, že to bolo v čase, keď SPP ovládali nominanti druhej Dzurindovej vlády. Všetky tieto skutočnosti vedúci úradu Igor Federič preukáže počas súdneho sporu o ochranu osobnosti, pretože sa rozhodol na denník SME podať žalobu.

Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Union vzdeláva odbornú verejnosť, začínajúcim lekárom posiela unikátnu brožúru KOMPAS Stovky značkových výrobkov majú odteraz v Tescu ešte nižšiu cenu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.