Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júna 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: Tlačová konferencia SDKÚ-DS v stredu o 10:00

BRATISLAVA 19. júna – Tlačová konferencia SDKÚ-DS sa uskutoční v stredu 20. júna 2012 o 10:00 vo vestibule NR SR za účasti predsedu poslaneckého klubu SDKÚ-DS v NR SR Ľudovíta Kaníka a podpredsedov SDKÚ-DS Ivana Štefanca, Jozefa Mikuša, Martina Fedora a Viliama Novotného.

Téma: Priority SDKÚ-DS na aktuálnej schôdzi NR SR – podpora ľudí, čo tvoria hodnoty.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s. vyhlásila generálny pardon do 30. novembra 2023 Špeciálny bonus pre klientov NN Životnej poisťovne – pomoc v prípade kliešťovej encefalitídy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.