Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. júna 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: TK predsedu SDKÚ-DS Pavla Freša a Ľudovíta Kaníka

BRATISLAVA 1. júna – SDKÚ-DS pozýva zástupcov médií na tlačovú konferenciu predsedu SDKÚ-DS Pavla Freša a predsedu poslaneckého klubu strany Ľudovíta Kaníka, ktorá sa uskutoční dňa 1.6.2012 o 9:30 vo vestibule NR SR.
Téma: Šetriť sa dá aj inak – keď vláda nevie, my jej ukážeme ako

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

K téme

Aj východné Slovensko dostane svoje stredisko technicko-hygienickej údržby, ktoré zabezpečí čistotu vlakov pod jednou strechou V Nových Zámkoch pribudne ďalšie stredisko technicko-hygienickej údržby, ktoré sa postará o čistotu vlakov národného dopravcu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.