Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. mája 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: TB poslanca NR SR Pavla Freša o 14:00

BRATISLAVA 14. mája – Tlačová konferencia poslanca NR SR za SDKÚ-DS Pavla Freša sa uskutoční dnes o 14:00 v sídle SDKÚ-DS (Ružinovská 28, Bratislava).
Téma: Aktuálna politická situácia a predstavenie návrhu novej Generálnej línie SDKÚ-DS po pripomienkach členskej základne.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Stanovisko SKSI k návrhu poslanca Miloša Svrčeka na vydanie zákona, ktorým sa mení zákon o jednorazových mimoriadnych opatreniach v príprave niektorých stavieb diaľnic a ciest pre motorové vozidlá Na politické hry opäť doplatia zamestnanci?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.