Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júna 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: TB Pavla Freša a Jozefa Mikuša vo štvrtok o 10:30

BRATISLAVA 6. júna – SDKÚ-DS pozýva zástupcov médií na tlačovú konferenciu predsedu SDKÚ-DS Pavla Freša a podpredsedu strany Jozefa Mikuša, ktorá sa uskutoční zajtra, t.j. 7. júna 2012 o 10:30 hod. v sídle SDKÚ-DS (Bratislava, Ružinovská 28, miestnosť č.204 na

Téma: Novela stavebného zákona. Zvýšenie úrovne demokracie, problematika skládok a právo občanov podieľať sa na riadení vecí verejných.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Dizajn štúdio ÚĽUV : Kresba v priestore. Výstava predstavuje diela tvorcov, ktorých spája hľadanie výtvarných polôh drôtu 4 detské knihy plné rozprávok, dobrodružstva a čarovnej atmosféry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.