Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. augusta 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: TB o 2. pilieri – vôľa ľudí vs. vôľa vlády socialistov

BRATISLAVA 6. augusta – SDKÚ-DS pozýva zástupcov médií na tlačovú konferenciu predsedu strany Pavla Freša, podpredsedu strany Ivana Štefanca a predsedu poslaneckého klubu Ľudovíta Kaníka, ktorá sa uskutoční v dnes, t.j. v pondelok 6.8.2012 o 10:00 hod. vo vestibule NR SR (Námestie A. Dubčeka 1, Bratislava).

Téma: Druhý pilier – vôľa ľudí vs. vôľa vlády socialistov

Tlačová služba SDKÚ – DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Tesco investuje 22 miliónov eur: Kolegom a kolegyniam zvyšuje platy a prispeje na dôchodok Slováci sa ani po reforme o svojich 13 miliárd úspor v druhom pilieri stále príliš nezaujímajú

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.