Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. júla 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: TB Freša, Štefanca, Fedora a Kaníka vo štvrtok o 10:00

BRATISLAVA 11. júla – SDKÚ-DS pozýva zástupcov médií na tlačovú konferenciu predsedu SDKÚ-DS Pavla Freša, podpredsedov strany Ivana Štefanca, Martina Fedora a predsedu poslaneckého klubu Ľudovíta Kaníka, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 12. júla 2012 o 10:00 hod. v sídle SDKÚ-DS (Bratislava, Ružinovská 28, miestnosť č.204 na poschodí).
Téma: Hodnotenie 100 dní vlády Roberta Fica.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Známi muzikanti venujú spomienkový koncert bigbítovej legende Fedorovi Frešovi Tri dni plné umenia: 10. ročník Bielej noci si podmanil Košice súčasným umením, napriek zlému počasiu do ulíc prilákal tisíce ľudí

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.