Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. septembra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: Rokovanie Ústrednej rady SDKÚ-DS

BRATISLAVA 6. septembra – Prvé rokovanie Ústrednej rady SDKÚ-DS po májovom Kongrese SDKÚ-DS sa uskutoční v sobotu 8. septembra 2012 o 10:00 hod. v obci Polomka, okres Brezno (budova Obecného úradu, Osloboditeľov 12).

Na úvod rokovania vystúpi s prejavom predseda Pavol Frešo. Prejav predsedu SDKÚ-DS bude otvorený pre médiá.

Program rokovania Ústrednej rady SDKÚ-DS:
1. Vystúpenie predsedu SDKÚ-DS Pavla Freša o aktuálnej situácii
2. Voľba nového predsedu Ústrednej rady SDKÚ-DS
3. Príprava programu SDKÚ-DS
4. Príprava zmeny stanov

Tlačová konferencia SDKÚ-DS sa uskutoční po skončení rokovania cca o 15:00.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

Odporúčané články

Chcete si v priebehu jedného dňa na jednom mieste s istotou vopred dohodnutých obchodných rokovaní nájsť nových obchodných partnerov? Ministerstvo nerešpektuje vôľu poslancov a hazarduje s bezpečnosťou motoristov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies