Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. júna 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: Okrúhly stôl o budúcnosti dôchodkového systému

BRATISLAVA 27. júna – Okrúhly stôl „Budúcnosť dôchodkového systému – alternatívy možných riešení“, ktoré zvolali predstavitelia opozičných politických strán sa uskutoční vo štvrtok 28. júna o 12:00 v NR SR (západná terasa, miestnosť č. 118). Na okrúhly stôl sú pozvaní zástupcovia profesijných organizácií, zástupcovia zamestnancov a zamestnávateľov a ekonomických expertov a odborníkov.
Fototermín bude na začiatku rokovania. Brífing sa uskutoční po skončení rokovania, cca o 13:45 vo vestibule NR SR.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es

Odporúčané články

MUDr. Roman Vanžura, riaditeľ Očnej kliniky NeoVízia: „Do Popradu prinášame novú šetrnosť a bezpečnosť v operáciách sivého zákalu.“ Ekologické trhovisko oslávilo vo štvrtok 14. júna svoje 5. narodeniny. Aj tento rok sa súťažilo o bicykel

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies