Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. mája 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: M. Dzurinda sa zúčastní na Európskom ekonomickom kongrese

BRATISLAVA 14. mája – Predseda SDKÚ-DS a poslanec NR SR Mikuláš Dzurinda sa v pondelok 14. mája 2012 o 10:00 hod. zúčastní slávnostného otvorenia IV. ročníka Európskeho ekonomického kongresu v poľských Katoviciach pod záštitou prezidenta Poľskej republiky Bronislawa Komorowskeho. Ide o najprestížnejšie podujatie tohto druhu v strednej Európe, na ktoré každoročne prichádzajú diskutovať stovky účastníkov vrátane hláv štátov EÚ, predstaviteľov Európskej komisie, ministrov vlád európskych štátov, predstaviteľov z obchodnej sféry a z nadnárodných spoločností. Hlavnou témou tohtoročného kongresu je najaktuálnejší ekonomický a sociálny vývoj v Európe a výzvy, ktorým čelia štáty Európskej únie.
Mikuláš Dzurinda vystúpi o 13:30 hod. v paneli s názvom EÚ a stredná Európa čeliace ekonomickej kríze. Spolu s ním bude na túto tému diskutovať aj bývalý minister zahraničných vecí SRN Joschka Fischer. Počas kongresu sa Mikuláš Dzurinda stretne aj s bývalým predsedom Európskeho parlamentu Jerzym Buzekom.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Mladí esejisti reflektovali na dve dekády Slovenska v Európskej únii V piatok začne Art Film Fest, láka svetovými premiérami aj filmárskymi osobnosťami

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.