Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. augusta 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: 44. výročie vstupu vojsk Varšavskej zmluvy na územie ČSSR

BRATISLAVA 20. augusta – Predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo sa zajtra, t.j. 21.8.2012 o 9:30 hod. zúčastní spolu s ďalšími predstaviteľmi SDKÚ-DS pripomenutia si 44. výročia vpádu vojsk Varšavskej zmluvy do Československa. Spomienkovú akciu organizuje Konfederácia politických väzňov Slovenska na Šafárikovom námestí v Bratislave. Predseda SDKÚ-DS pri tej to príležitosti vystúpi s krátkym prejavom.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Nedovolená hra: milióny Európanov sledujú športové podujatia nelegálne a kupujú falošné športové vybavenie, čo výrobcov stojí 850 miliónov eur Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA získala v súťaži Právnická firma roka 2024 hlavnú cenu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.