Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. augusta 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: 44. výročie vstupu vojsk Varšavskej zmluvy na územie ČSSR

BRATISLAVA 20. augusta – Predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo sa zajtra, t.j. 21.8.2012 o 9:30 hod. zúčastní spolu s ďalšími predstaviteľmi SDKÚ-DS pripomenutia si 44. výročia vpádu vojsk Varšavskej zmluvy do Československa. Spomienkovú akciu organizuje Konfederácia politických väzňov Slovenska na Šafárikovom námestí v Bratislave. Predseda SDKÚ-DS pri tej to príležitosti vystúpi s krátkym prejavom.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Legenda zo špajze: Zlatý klas oslavuje 75 rokov Stanovisko OZ Skutočné obete k nezáujmu prezidentky, predsedu parlamentu a premiéra o spoločnú minútu ticha a vyhlásenie štátneho smútku za vyše 22 000 zosnulých obetí pandémie Covid 19

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.