Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. augusta 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

SDKÚ-DS: 44. výročie vstupu vojsk Varšavskej zmluvy na územie ČSSR

BRATISLAVA 20. augusta – Predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo sa zajtra, t.j. 21.8.2012 o 9:30 hod. zúčastní spolu s ďalšími predstaviteľmi SDKÚ-DS pripomenutia si 44. výročia vpádu vojsk Varšavskej zmluvy do Československa. Spomienkovú akciu organizuje Konfederácia politických väzňov Slovenska na Šafárikovom námestí v Bratislave. Predseda SDKÚ-DS pri tej to príležitosti vystúpi s krátkym prejavom.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

Odporúčané články

Sprievodný program REaktivizuje, REflektuje, ale aj REkreuje návštevníkov Divadelnej Nitry 2018 Nela Pocisková: „Budeme spievať nádherné pesničky.“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies