Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

SATRO s.r.o. oslavuje 20 rokov svojej existencie

BRATISLAVA 16. novembra – Spoločnosť SATRO s.r.o., operátor káblovej televízie a vysokorýchlostného internetu, oslávila 20. výročie svojho vzniku a pôsobenia na telekomunikačnom trhu. Spoločnosť SATRO s.r.o. vznikla v roku 1992. V súčasnosti je jednou z najinovatívnejších spoločností na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti nielen na celom území západného Slovenska, ale už aj vo vybraných mestách stredného a východného Slovenska.

„Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení,“ povedal zakladateľ spoločnosti a jej majiteľ František Kadúch a pokračoval: „Okrem toho ponúkame a neustále inovujeme dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu. Naša spoločnosť v súčasnosti poskytuje nový typ služby bezdrôtový vysokorýchlostný internet pod názvom SATRO 12G „vzdušná optika“ už nielen v západoslovenskom regióne ale aj v stredo a východoslovenskej oblasti. Ide konkrétne o mestá Banská Bystrica, Zvolen a Žiar nad Hronom. Na východe republiky sú to Košice.“

Pri príležitosti 20. výročia založenia spoločnosť pripravila od 14. novembra nový web s moderným dizajnom a hlavne prehľadnejší a zrozumiteľnejší. Okrem toho je pripravený nový imidžový spot. Jeho hlavnou myšlienkou je pripomenúť zákazníkom vylepšenia a inovácie a vyzdvihnúť fakt, že SATRO s.r.o. je aj naďalej čisto slovenská firma s rodinnými tradíciami.

Spot sa nachádza na adrese:
http://www.satro.sk/clanok/aktuality/spolocnost-satro-oslavuje-20-rokov-od-jej-zalozenia/

Zákazníkov však budú zaujímať aké novinky a akcie spoločnosť pre nich pripravuje. Už na december tohto roku spoločnosť SATRO s.r.o. pripravuje zaradenie nových staníc do svojich programových ponúk digitálnej televízie ako aj akcie na programové balíky a vysokorýchlostný internet. Bližšie informácie sa zákazníci dozvedia už o niekoľko dní.

Všetky dôležité informácie o aktuálnych akciách je možné získať práve na novej stránke www.satro.sk, alebo na zákazníckej linke 0850 311 000 v cene miestneho hovoru. Spoločnosť SATRO s.r.o. nájdete aj na sociálnej sieti facebook, na adrese: http://www.facebook.com/SATRO.digitalna.televizia.internet

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slovenská premiéra IRON SKY za osobnej účasti režiséra Fond pre budúcnosť športu daroval štedrý grant atlétom, tanečníkom i skokanom!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.