Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. decembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Rusíni budú plesať

BRATISLAVA 18. decembra – Jubilejný 10. PLES RUSÍNOV V BRATISLAVE, ktorý si za doterajšie desaťročie vybudoval v hlavnom meste významnú tradíciu, sa bude konať 22. januára 2013 v hoteli Saffron 4*. Po deviatich ročníkoch sa tak podujatie sťahuje do centra metropoly do novootvoreného hotela na Radlinského ulici 27.

Ako informuje člen plesového výboru Vladimír Lichvár, podujatie si už tradične zachováva vysokú úroveň, pričom ponúkne autentický rusínsky program s hudobnou skupinou Karin z Ladomírovej.

Predstaví sa aj ľudová hudba v podaní mladého tanečno-speváckeho súboru Ruthenika z Bratislavy, šíriaca rusínsku hudbu a kultúru v prostredí hlavného mesta. Rolu moderátorky prevezme Slávka Šmajdová z Divadla A. Duchnoviča z Prešova. Účastníkom sa bude podávať slávnostné plesové menu a v rámci druhej večere bude k dispozícii polnočný raut v podobe švédskych stolov. Ako každý rok sa stane súčasťou programu aj bohatá tombola s prekvapeniami a hlavnou cenou, ktorou bude práčka.

O predaji lístkov získate bližšie informácie na stránke http://www.rusin.sk/index.php?ID=7549&l=sk alebo si možno kúpu dohodnúť na telefónnych číslach 0905 451 273 a 0902 921 166, prípadne na mailovej adrese rusyn@centrum.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Rusíni pokračujú v kampani aj so známymi tvárami. Nezabudnime, že sme Rusíni, odkazujú Chcem spájať, nie rozdeľovať

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.