Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. októbra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Reakcia predsedu vlády R. Fica na dnešné vyhlásenie OZ PŠaV

BRATISLAVA 15. októbra – Naša snaha vyhovieť oprávneným požiadavkám učiteľov je limitovaná medzinárodnými záväzkami Slovenska konsolidovať a šetriť. Do 26. novembra je dosť času diskutovať o návrhu vlády zvýšiť mzdy učiteľov o 5 percent. Na akej úrovni sa tento dialóg bude viesť, závisí od oboch strán.
Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

Odporúčané články

Čelili ťažkým politickým aj spoločenským pomerom, no vytrvali. Spotrebné družstvá existujú na Slovensku už 150 rokov Po zamrznutých stopách vraha

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies