Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. júla 2016 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Prvý raz v histórii lotérie Eurojackpot sa hrá o 82 miliónov

Napätie sa stupňuje a Slováci vo veľkom uzatvárajú stávky v lotérii Eurojackpot. Dôvod je ten, že odkedy Slovenská republika vstúpila do lotérie, môžu Slováci hrať o doposiaľ najvyššiu hlavnú výhru. V týchto dňoch sa jej výška vyšplhala na neuveriteľných 82 miliónov eur. Šanca, že desiatky miliónov eur poputujú výhercovi na Slovensko, trvá až do piatka 29. júla 2016. O osude osemdesiatich dvoch miliónoch sa rozhodne už tento piatok krátko po 20. hodine v Helsinkách vo Fínsku, kde sa bude žrebovať šťastných sedem čísel lotérie Eurojackpot.

Slovenská republika odštartovala jednu z najväčších európskych lotérií Eurojackpot v októbri minulého roka. Stala sa v poradí sedemnástou krajinou, ktorá je zapojená do tejto lotérie. Najnižšia garantovaná hlavná výhra predstavuje 10 miliónov eur a najvyššia možná výhra je 90 miliónov eur. V týchto dňoch majú slovenskí hráči obrovskú šancu vyhrať historicky najvyšší Jackpot od okamihu, čo sa číselná lotéria Eurojackpot spustila na Slovensku. Ten predstavuje 82 miliónov!

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. zaznamenáva v týchto dňoch nárast stávok na lotériu Eurojackpot. Dôvodom je extrémne vysoký Jackpot, o ktorý sa skutočne oplatí hrať. Slovenskí hráči sa do lotérie Eurojackpot môžu zapojiť niekoľkými spôsobmi. Stačí, ak do piatka 29. júla 2016 do 18. hodiny navštívia ktorékoľvek predajné miesto spoločnosti TIPOS na Slovensku, podajú si stávku na šťastných sedem čísel v lotérii Eurojackpot. Tipuje sa 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel. Stávku si môžu hráči podať aj prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie alebo formou SMS. Veľké žrebovanie 82 miliónového Jackpotu sa uskutoční už tento piatok krátko po 20. hodine v Helsinkách vo Fínsku, kde sa každý týždeň žrebujú šťastné čísla lotérie Eurojackpot.

„Pevne veríme, že tento raz sa šťastie usmeje na Slovensko a hlavná výhra v Eurojackpote poputuje do našej krajiny a k našim hráčom,“ vyjadril sa generálny riaditeľ spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Ing. Ján Barczi. Pravdepodobnosť vyhrať tento obrovský Jackpot je pre každého hráča z každej zúčastnenej krajiny Eurojackpotu rovnaká. „Veríme, že čoskoro budeme nasledovať príklad výhercu z Českej republiky, ktorý po tom, čo Česká republika bola zapojená v lotérii Eurojackpot len pár mesiacov, vyhral vlani v máji hlavnú výhru v maximálnej výške 90 miliónov eur,“ dodáva generálny riaditeľ spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Ing. Ján Barczi.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Zákazníci COOP Jednoty opäť vybrali zaujímavé projekty lokálnych komunít On je futbalová hviezda, ona jeho šéfka. A bude to poriadne iskriť!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.