Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. apríla 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

Prvé zasadnutie novej vlády cca o 17:00

BRATISLAVA 4. apríla (SITA) – Prvé zasadnutie novej vlády sa uskutoční dnes 4. apríla 2012 o cca 17.00 hod. (termín upresníme počas dňa) v budove Úradu vlády (pôvodná rokovacia budova určená pre zasadnutia vlády). Ministri sa dnes ujmú svojich funkcií, ale ich tradičné uvádzanie do úradov premiérom za prítomnosti médií sa bude konať postupne až po sviatkoch Veľkej noci.

Erik Tomáš

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Až 8000 eur prerozdelí Nadačný fond Hartmann žiadateľom o kurz opatrovania Pápeža Františka vozia automobily značky ŠKODA už druhýkrát, teraz sú však aj čisto elektrické

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.