Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. septembra 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Pri online bankovníctve nás inšpiruje aj Amazon

BRATISLAVA 27. septembra – Oyvind Oanes, člen predstavenstva ZUNO, ktorý má na starosti marketing hovorí v rozhovore pre BANKY.sk, že vytváranie nových produktov v bankovníctve nie je jednoduché, a preto sa radšej sústreďuje na nové spôsoby ich posúvania klientom. „Naším cieľom je získať slušný podiel na trhu online bánk a poskytnúť jednoduché bankové produkty toľkým Slovákom, koľkým to len bude možné,“ priznáva tento Nór v službách slovenskej direkt banky.

ZUNO podľa Oanesa bude expandovať svoje portfólio produktov aj naďalej. Po čerstvej ponuke kreditky už banka uvažuje o hypotékach. „Čoskoro tiež predstavíme multifunkčnú mobilnú aplikáciu pre operačné systémy Android a iOS,“ dodáva Oanes.

Portál BANKY.sk vznikol v roku 1998. Denne prináša aktuálne správy z bankového diania doma i v zahraničí. Okrem správ pravidelne ponúka exkluzívne rozhovory s top manažérmi bánk na Slovensku. Uľahčuje čitateľom orientáciu v bankových produktoch a pomáha im pri správnom výbere. Súčasťou portálu je aj odborné poradenstvo na aktuálne témy, kde sa čitatelia môžu dozvedieť viac o riešení svojich praktických otázok z oblasti bankových služieb. Okrem iného tam nájdete aj aktuálne kurzové lístky a finančné kalkulačky.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Faster Than a Train: Byť rýchlejší ako vlak a správať sa ekologicky V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.