Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. októbra 2014 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Predplatená karta Provident: Nový prístup k financiám

BRATISLAVA 21. októbra – Bezpečný a rýchly prístup k financiám predstavuje predplatená karta Provident, nová forma poskytovania pôžičky zákazníkom. Spoločnosť Provident Financial tak prináša moderný spôsob poskytovania pôžičiek, ktorý má premiéru práve na slovenskom trhu.

Záujemcovia o pôžičku z Provident Financial môžu byť pozitívne prekvapení z jedného zo spôsobov, akým im spoločnosť poskytne financie. Doposiaľ si mohli po schválení pôžičky vybrať, či chcú mať doručené peniaze poštovou poukážkou alebo na bankový účet. „Karta Provident predstavuje pre zákazníka bezpečný a rýchly prístup k peniazom a to i bez toho, aby mal účet v banke. Karta mu tak unožní čerpať finančné prostriedky ako v pracovný deň, tak i cez víkend, teda kedy to práve potrebuje,“ vysvetlila Renata Salata, marketingová riaditeľka Provident Financial.

Na predplatenú kartu Provident zákazník nečaká. Samozrejme, jej získaniu predchádza klasický schvaľovací proces žiadosti o pôžičku. V prípade, že pôžička bude poskytnutá, klient si vyberie spôsob doručenia peňazí. Ak sa rozhodne pre kartu, získa ju bez čakania. Klient tak nemusí chodiť do banky, ale má hotovosť priamo na svojej platobnej karte, s ktorou môže priamo nakupovať či vyberať z bankomatu. Predplatená karta Provident je kartou typu MasterCard®. Jej dizajn je výsledkom ankety medzi zákazníkmi, obchodnými zástupcami a zamestnancami spoločnosti.

„Z karty si môžete vyberať peniaze postupne, podľa potreby, pričom umožňuje platby i v obchodoch. Zvýši sa nielen váš komfort a prehľad vo financiách, ale predovšetkým bezpečnosť. Všetky informácie a transakcie sú chránené PIN kódom. V prípade, že vám kartu ukradnú, stačí to nahlásiť na naše call centrum, kartu zablokujeme a o peniaze neprídete,“ dodáva R. Salata.

„Predplatená karta MasterCard je moderný nástroj, vďaka ktorému majú držitelia svoje financie pod kontrolou, a zároveň vždy bezpečne poruke. Spoluprácu s Provident Financial si veľmi vážime a dúfame, že jeho zákazníci ocenia novú a inovatívnu formu pôžičiek prostredníctvom karty MasterCard,“ hovorí Matouš Michněvič, riaditeľ pre produktové riešenia MasterCard. Slovensko je prvým trhom v rámci regiónu strednej a východnej Európy, kde sa toto riešenie poskytovania úverov na predplatenej karte spúšťa.

„Prirodzene nás bude zaujímať, ako sa táto forma bude páčit našim zákazníkom, ako budú s kartou spokojní. Ich názory budú pre nás inšpirujúce a podnetné pre ďalší rozvoj produktu. Prvé reakcie, ktoré sme získali počas pilotnej prevádzky sú veľmi pozitívne,“ uzatvára Renata Salata z Provident Financial.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Zdravotné problémy na dovolenke? Neprepadajte panike, stačí mať stiahnutú apku s doktorom v telefóne Poistná udalosť v zahraničí. Čo všetko by ste mali mať pred cestou v poriadku?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.