Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. apríla 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Poštová banka dáva tento týždeň pôžičku s úrokom 8,9 % p.a.

BRATISLAVA 16. apríla – Atraktívnu úrokovú sadzbu 8,9 % p.a. má len tento týždeň možnosť získať každý, kto v Poštovej banke požiada o pôžičku na bývanie vo výške od 3 500 € do 20 000 €. Limitovaná ponuka platí len do 20. 4. 2012.

Atraktívnu úrokovú sadzbu 8, 9 % p.a. ponúka Poštová banka počas limitovaného obdobia skutočne každému, kto v ktorejkoľvek pobočke banky alebo na pošte požiada o pôžičku na bývanie vo výške od 3 500 € do 20 000 € s dobou splatnosti od 3 do 10 rokov. Spolu s atraktívnou úrokovou sadzbou získajú klienti aj ďalšie výhody:

získanie úveru bez založenia nehnuteľnosti
bez dokladovania účelu
bez ručiteľa
nemennú výšku splátky počas splácania úveru
možnosť odkladu splátok až na 6 mesiacov
možnosť poistenia schopnosti splácať úver

Na vybavenie limitovanej ponuky extra výhodnej pôžičky na bývanie s úrokom len 8,9 % p.a. stačí žiadateľom občiansky preukaz a spravidla len jeden doklad s adresou nehnuteľnosti uvedenou v zmluve (napr. SIPO, faktúra za elektrinu, plyn, telefón či vodné/stočné). Limitovaná ponuka platí len do konca tohto týždňa.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

40 000 eur na projekty, ktoré spoja mladú a staršiu generáciu Radošinci pred Vianocami prinášajú premiéru – Madona s dieťaťom od Stanislava Štepku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.