Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júna 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Portál vEnergetike.sk – nový zdroj energetických informácií

BRATISLAVA 24. júna – Slovenský internet je bohatší o ďalší kvalitný zdroj informácií. Nový projekt z dielne tlačovej agentúry SITA poteší predovšetkým priaznivcov energetiky. Od pondelka 24. júna je totiž oficiálne spustený nový internetový portál vEnergetike.sk, na ktorom nájde zaujímavé informácie z oblasti energetiky tak odborná verejnosť, ako aj spotrebitelia.

„Cieľom portálu vEnergetike.sk je poskytnúť alternatívny priestor na odbornú diskusiu o otázkach týkajúcich sa energetiky ako takej, ale aj jej konkrétnych odvetví. Základom portálu bude aktuálne sektorové spravodajstvo agentúry SITA, dopĺňané o aktuálne témy rozpracované v samostatných špeciáloch, rozhovory s ľuďmi z energetického biznisu, názory a analýzy odborníkov, ako aj o odpovede na spotrebiteľské otázky. Našou ambíciou je tiež vybudovať kvalitnú databázu firiem pôsobiacich v energetike na Slovensku“ hovorí o dôvodoch vzniku nového energetického portálu jeho šéfredaktor Martin Dargaj.

“Portál vEnergetike.sk má za cieľ poskytnúť tiež zaujímavý komunikačný priestor pre spoločnosti pôsobiace v sektore energetiky,“ tvrdí jeho manažér Michal Pobeha. „So skúsenosťami a zázemím, ktoré poskytuje tlačová agentúra SITA, môže totiž svojim klientom poskytnúť širokú škálu služieb od distribúcie PR správ a reklamy cez realizáciu PR rozhovorov, videí či fotogalérií, pokrývanie tlačových konferencií až po možnosť rozšírenej prezentácie firmy v rámci firemného profilu“ dodáva.

Celý obsah nového energetického portálu vEnergetike.sk je prehľadne rozdelený do štyroch základných odvetví energetiky: elektroenergetiky, plynárenstva, teplárenstva a ropného priemyslu. Tieto sektory dopĺňajú informácie o energetike ako takej v sekcii energetika všeobecne. Ďalšie zaujímavé informácie, či už špeciálne články s aktuálnymi témami, informácie o energetických firmách, názory odborníkov a ľudí z biznisu a podobne nájdu čitatelia v sekcii ostatné. Toto všetko vytvára komplexný informačný zdroj pre účastníkov energetického trhu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Letná potravinová zbierka v Tescu bude jednoduchšia: stačí naskenovať kupón Portál URČI CENU mení trh s nehnuteľnosťami

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.