Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. marca 2016 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Poisťovňa Generali a Winners Group podpísali strategickú spoluprácu

BRATISLAVA 29. marca – „Safe“ – to je názov jedinečného rizikového životného poistenia, ktorý vytvorila poisťovňa Generali na Slovensku exkluzívne pre maklérsku spoločnosť Winners Group. Poisťovňa a maklérska spoločnosť podpísali strategickú spoluprácu na najbližšie roky.

Rizikové životné poistenie Safe poskytuje najširší výber pripoistení na trhu a maximálnu variabilitu produktu. Vyznačuje sa tým, že kopíruje životný cyklus klienta a prináša rodinné riešenie poistného krytia pre všetkých členov domácnosti na jednej zmluve. Klientom tiež ponúka atraktívny zľavový a bonusový systém a tiež výhodné asistenčné služby. Navyše, pre affluentných klientov poskytuje špeciálne krytia – práve rozvoj segmentu affluentných klientov je totiž jednou z priorít poisťovne Generali

Maklérska spoločnosť Winners Group pôsobí na slovenskom finančnom trhu od roku 2008. Vďaka unikátnemu konceptu rozvoja obchodu a distribúcie finančných produktov sa v oblasti sprostredkovania finančných služieb zaradila na špičku trhu.

„Spoločnosť Winners Group dlhodobejšie hľadala nového obchodného partnera pre oblasť rizikového životného poistenia. Sme veľmi radi, že ho našla v poisťovni Generali. Náš nový produkt Safe považujeme za jeden z najlepších na trhu. Úspešne dotvára mozaiku nášho komplexného produktového portfólia. Sme radi, že práve so spoločnosťou Generali môžeme napĺňať naše ďalšie ambície na rast a prinášať pre našich klientov komplexný a profesionálny finančný servis,“ povedal výkonný riaditeľ spoločnosti Winners Group Andrej Deďo.

„Veľmi sa teším, že sa nám so spoločnosťou Winners Group podarilo podpísať strategickú spoluprácu, a tak získať pre nás ďalšieho silného partnera do portfólia našich strategických partnerov. Od spolupráce očakávam ešte silnejšie postavanie Generali v segmente rizikového životného poistenia, ktoré má aj vďaka spoločnosti Winners Group predpoklad u nás v roku 2016 rásť. Produkt Safe, ktorý sme spolu vyvinuli, je výborný a verím, že v ňom nájde množstvo nových klientov kvalitné poistné riešenie a kvalitnú poistnú ochranu,“ doplnil generálny riaditeľ a predseda predstavenstva poisťovne Generali Roman Juráš.

Nová spolupráca stavia na doterajších spoločných skúsenostiach oboch spoločností. Práve Winners Group je totiž v rámci dôchodkového systému najsilnejším partnerom dôchodcovskej správcovskej spoločnosti VÚB Generali.

„Keď sme v roku 2014 podpísali našu spoluprácu so spoločnosťou Winners Group, bol to ten najsprávnejší krok. Našli sme významného a kvalitného obchodného partnera, ktorý zdieľa podobné hodnoty ako my,“ hovorí generálny riaditeľ VÚB Generali Vladimír Mlynek.
GENERALI GROUP

Generali Poisťovňa, a. s. je jedným z popredných poskytovateľov poistenia na slovenskom trhu a zároveň súčasťou Skupiny Generali, ktorá patrí na svete k lídrom v poisťovníctve s dosiahnutými príjmami z poistného v roku 2015 vo výške 74 mld eur. So 76 000 zamestnancami vo viac ako 60 krajinách sveta patrí Skupine Generali vedúca pozícia na trhoch v západnej Európe a čoraz dôležitejšiu úlohu zohráva aj na trhoch v strednej a východnej Európe a Ázii. V roku 2015 Technický inštitút MIT zaradil Generali medzi 50 technologicky najlepších spoločností na svete. V strednej a východnej Európe pôsobí Skupina prostredníctvom svojej holdingovej spoločnosti Generali CEE v 10 krajinách a je jedným z popredných poisťovateľov v danom regióne

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Dostáva vaša psychika zabrať? Union pomáha projektom pre zdravú dušu UNIQA je Smart poisťovňa roka, má najlepšie inteligentné a online funkcie na trhu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.