Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. júna 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Poistite si bývanie v Aegone a získajte zdarma ďalšie výhody

BRATISLAVA 3. júna – Letné mesiace sa nezadržateľne blížia a spolu s nimi i čas školských prázdnin. Práve počas tohto obdobia sa každý rok zvyšuje počet poistných udalostí – či už na majetku alebo zdraví klientov. Dôvody vyššej škodovosti a úrazov sú veľmi prozaické. V prvom prípade rodiny odcestujú na dovolenku a svoj domov nechajú opustený a bez dozoru. V druhom prípade súvisí nárast úrazov s tým, že väčšina rodín trávi čas letných prázdnin cestovaním či športovaním.

Poisťovňa Aegon sa preto rozhodla predstaviť novú letnú kampaň, v ktorej kombinuje ochranu pred obomi nástrahami leta. Každý klient, ktorý si od 1. júna do 30. septembra uzatvorí poistenie bývania, získa zdarma extra plnenie pre prípad úrazu na obdobie jedného roka.

Navyše, extra plnenie pre prípad úrazu je platné pre všetky osoby, ktoré s poisteným žijú v spoločnej domácnosti (napríklad deti, starí rodiča či iní príbuzní). Ochrana sa tak týka celej rodiny.

Veľkou výhodou je, že extra plnenie pre prípad úrazu nemá obmedzenú územnú platnosť. Poisťovňa poskytne finančné plnenie pri zraneniach na ulici pred domom rovnako ako počas dovolenky v exotickom Thajsku. Extra plnenie má ročnú platnosť od technického začiatku poistenia a následne bude automaticky ukončené. Tí klienti, ktorí sa rozhodnú využiť úrazové poistenie i v nasledujúcich rokoch, tak môžu urobiť na základe žiadosti.

Extra plnenie pre prípad úrazu získa každý klient, ktorý sa v letnom období rozhodne uzavrieť poistenie bývania DOM KOMPLET. Sám klient si môže zvoliť, či má záujem o poistenie nehnuteľnosti, domácnosti alebo komplexnej ochrany svojho domova. Poistenie DOM KOMPLET poskytuje ochranu pred väčšinou možných živelných pohrôm (ako sú napr. požiar, povodeň, záplava, zemetrasenie, krupobitie, zosuv pôvody, blesk, víchrica, výbuch atď.), ako i pred krádežou a vlámaním. Bývanie klientov je tak v bezpečí, i keď práve nie sú doma.

O výhodách kampane hovorí manažérka produktového oddelenia Dana Macková: „Pri tvorbe novej kampane sme diskutovali o dokonalej poistnej ochrane bývania. DOM KOMPLET je predovšetkým o poistení majetku. Stien, okien, strechy a všetkého, čo sa nachádza vo vašom byte či dome. Najvhodnejšie by však bolo, ak by poistenie bývania chránilo nielen veci, ale aj ľudí. Preto sme sa rozhodli predstaviť koncept, ktorý klientom pomôže finančne zvládnuť nielen živelné pohromy, ale aj úrazové nešťastia. Bez ohľadu na to, či sa stanú doma, vonku na ulici alebo na dovolenke pri mori.“

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Kúpa vozidla cez inzerát či od malého predajcu je v dobe pandémie ešte rizikovejšia Krytie liečebných nákladov pri ochorení na COVID-19 aj pri ceste do rizikových krajín

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.