Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Plyn aj elektrina výhodne a spoľahlivo od SPP

BRATISLAVA 4. mája – SPP má od apríla v ponuke nový cenový produkt pre podnikateľov SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA, vďaka ktorému môžu získať plyn až do 10 % lacnejšie oproti cenníkovým cenám, a to aj bez dodržania dohodnutého objemu spotreby. Po vstupe SPP na trh s elektrinou od začiatku tohto roka je nový produkt ďalším príspevkom ku kompletnej ponuke energií od SPP. Vďaka výhodnej a spoľahlivej ponuke plynu aj elektriny sa SPP stal ideálnou voľbou pre všetkých podnikateľov, ktorí majú záujem odoberať plyn aj elektrinu od jedného dodávateľa, a zároveň využiť zázemie a komfortnú obsluhu, ktorú vie poskytnúť iba veľký hráč s celoslovenskou pôsobnosťou.

Zemný plyn od SPP: Výhodné cenové produkty so zaujímavými úsporami
V oblasti dodávky zemného plynu ponúka SPP zákazníkom z radov maloodberateľov niekoľko výhodných cenových produktov. Najnovším v ponuke je SuperVýhodne bez obmedzenia na rok alebo na dva, ktorý má jednoduché podmienky a odberateľa nenúti sledovať svoju spotrebu. Úspora môže dosiahnuť až do 10 % oproti cenníkovým cenám SPP. Produkt je vhodný napríklad pre odberateľov, ktorých podnikanie je ťažko predvídateľné z dôvodu zložitej hospodárskej situácie, alebo podlieha sezónnosti či závisí od vývoja počasia, ale ocenia ho tiež podnikatelia, ktorí na trhu ešte iba začínajú. V portfóliu SPP je zároveň produkt Výhodne Extra na rok alebo na dva roky, vďaka ktorému má zákazník pri dodržaní dohodnutých podmienok istotu zníženej sadzby za odobratý plyn za služby obchodníka o vopred stanovenú hodnotu (€/kWh). Ďalším zaujímavým produktom je Fixná cena, pomocou ktorého si odberateľ môže presnejšie plánovať svoje náklady za dodávku plynu.

Elektrina Výhodne od SPP: o 10% lacnejšie ako tradiční dodávatelia
Hlavnou konkurenčnou výhodou elektriny od SPP je predovšetkým cena, keďže elektrinu ponúka až o 10 % lacnejšie oproti tradičným dodávateľom v danom regióne. SPP zákazníkom garantuje nemennú cenu komodity počas celého zmluvného obdobia, a to aj bez viazanosti spotreby. Kvôli lepšej prehľadnosti ponúka SPP maloodberateľom tri štandardizované produkty: Jednotarif, Dvojtarif a Vykurovanie. Viac informácií nájdete na www.ElektrinaVyhodne.sk

Možnú úsporu podnikateľov za dodávku elektriny a plynu pri výbere produktov od SPP ilustrujú nasledujúce modelové príklady:
TYP PODNIKATEĽA Spotreba plynu / rok
(MWh) Úspora za plyn s produktom SPP SuperVýhodne bez obmedzenia / rok
(€)* Spotreba elektriny / rok
(MWh) Úspora s produktom Elektrina Výhodne od SPP / rok
(€)** Celková úspora s produktmi od SPP pri dodávke oboch energií
Menšia obchodná spoločnosť 13,8 MWh 57 € 12 MWh 168 € 225 €
Menšia pekáreň
74,8 MWh 307 € 44 MWh 617 € 924 €
Materská škola 110 MWh 451 € 65 MWh 974 € 1 425 €

* úspora je oproti cenníkovým cenám SPP, produkt je v ponuke SPP od 1. apríla 2012
** úspora je oproti cenníkovým cenám tradičných dodávateľom elektriny

6 DOBRÝCH DÔVODOV, PREČO MAŤ PLYN AJ ELEKTRINU OD SPP

Výhodná cena
S produktami od SPP pre podnikateľov získate zaujímavú úsporu, a to aj bez obmedzenia odberu plynu. Tým flexibilne reagujeme na možné výkyvy z dôvodu zmien vo vašom podnikaní. Elektrinu vám ponúkame o 10 % výhodnejšie ako tradiční dodávatelia v jednotlivých regiónoch.

Spoľahlivosť a stabilita
Tradícia značky SPP je preverená dlhoročnými skúsenosťami z pôsobenia na trhu so zemným plynom, kde sa na nás spolieha viac ako 1,3 milióna domácností a 40 000 firemných zákazníkov.

Servis a dostupnosť
Máme najväčšiu sieť 19 zákazníckych centier po celom území Slovenska. Všetko potrebné s nami vybavíte aj na webe www.spp.sk, na www.ElektrinaVyhodne.sk či telefonicky na Biznis linke SPP 0850 111 565.

Pohodlná zmena dodávateľa
Ak sa rozhodnete stať našim zákazníkom v elektrine, všetko potrebné vybavíme za vás. Nie je potrebná výmena elektromeru.

Férovosť
Žiadne skryté poplatky, žiadne chytáky, iba jasné podmienky a férový prístup.

Poradenstvo
Bezplatne vám poradíme v našej Poradni s odborníkom na www.spp.sk, ako môžete využívať energie ešte výhodnejšie.

Ako získať podrobné informácie o produkte SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA od SPP:
osobne na jednom z 19 Zákazníckych centier SPP
telefonicky na Biznis linke SPP 0850 111 565 (počas pracovných dní od 7.00 do 20.00 h), na faxovom čísle 02/ 58 69 90 10, prípadne na e-mailovej adrese biznislinka@spp.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

TAURIS sa opäť rozširuje. Najčerstvejšie chute a vône výrobkov z mäsa, rýb aj tradičnej retro tresky pod jednou strechou najnovšie nájdete v Žiline Schneider Electric otvorí v Európe ďalší inteligentný závod

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.