Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. januára 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Plesová sezóna vo Viedni v plnom prúde

BRATISLAVA 30. januára – Plesová sezóna v susednej Viedni je plnom prúde. V januári i februári prebieha počas každého víkendu aj niekoľko plesov naraz, pričom majú Viedenčania i hostia na výber každoročne až 450 plesov. Viedenská hospodárska komora počíta znova s vysokým výnosom. Takmer pól milióna plesových hostí má podľa odhadov komory priniesť tržby vo výške 128 miliónov eur, tak ako ostatný rok.

Posledný januárový deň bude mať premiéru na pôde viedenskej radnice ples akademikov. K tradičným miestam sa radí aj viedenský Hofburg, ktorý víta každoročne viac ako tri tisícky plesových hostí. Počas Dňa zamilovaných, 14. februára, sa bude tancovať a zabávať vo Viedni hneď na niekoľkých plesoch – plese právnikov, ekonómov, profesionálnych záchranárov, vegánov či plese Johanna Straussa. Ten posledný rozozvučí hudbou kráľa viedenských valčíkov, Johanna Straussa, sál viedenského Kursalónu.

Vyvrcholením plesovej sezóny však bude ako každoročne Opernball vo viedenskej Štátnej opere, ktorý sa tento raz uskutoční 12. februára. Do opery na viedenskom Ringu zavítajú okrem celebrít aj významné osobnosti kultúrneho, spoločenského a politického života z domáceho Rakúska i zahraničia. Známeho viedenského podnikateľa Richarda Lugnera bude tento raz doprevádzať talianska herečka, modelka a expriateľka Georgea Clooneyho, Elisabetta Canalis.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Historická romanca Milovaná XVII. Petržalský maškarný ples 2017 3.02.2017 od 19:00 h

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.