Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Hotel plny tajomstiev 1.jpg
Foto: Bux.sk
10. augusta 2023 PR správyKultúraKnihy od PRservis.skSITA Diskusia()

Hotel plný tajomstiev a obchod s tajnými kódmi. Kto je zradca?!

10.8.2023 – Zaujímavý príbeh a zápletka. Podmanivá Viedeň, v ktorej znejú Straussove valčíky, prepychové hotely a plesová sezóna.
Mária – majiteľka rodinného hotela a agent Eli, ktorý sa snaží vypátrať zločinca obchodujúceho s americkými tajnými kódmi.

Hotel plný tajomstiev je krásna romanca s dobrodružným nádychom, v ktorej nechýbajú na jednej strane vášne, láska, horúce objatia. A na strane druhej zasa napínavé zvraty a prekvapivé tajomstvá.

Vo Viedni sa práve začala plesová sezóna roka 1878 a Mária Wallnerová má pred sebou jediný cieľ: obnoviť rodinný hotel Wallner v celom jeho bývalom lesku a sláve. Nedá sa odradiť žiadnou prekážkou – ani škandalóznym, tridsať rokov trvajúcim pomerom svojich rodičov, ani zdanlivo náhodnými útokmi maskovaných zabijakov, a už vôbec nie príťažlivým Američanom, tajným agentom, ktorý jej už dvakrát zachránil život.

Aj Eli Whittaker má jediný cieľ: vypátrať zločinca, ktorý Európe predáva americké tajné kódy, zatknúť ho a vrátiť sa k usporiadanému životu vo Washingtone. Ihneď po príchode do Viedne sa však ocitne uprostred rušnej plesovej sezóny, a navyše mu cestu skríži záhadná majiteľka hotela, ktorej, ako sa zdá, takmer na každom kroku hrozí nebezpečenstvo. Elimu je všetok ten viedenský chaos proti srsti, ibaže krásna Mária ho čoraz väčšmi priťahuje, a tak mu pomaly začína byť jasné, že jeho životné zásady čaká ťažká skúška…

Pozrite si video od autorky Diany Biller:

Diana Biller krásne vykreslila vtedajšiu dobu, honosné prostredie Viedne, dekadenciu, do toho zasadila pútavý príbeh a doslova celej knihe vdýchla život. Je to napísané veľmi zručne, s vtipom, štýlom, ktorý vás bude baviť. Je zaujímavé, že v slovenčine od autorky Diany Biller ešte nič nevyšlo, pritom vo svete je to mimoriadne úspešná a oceňovaná spisovateľka viktoriánskych romancí.
Teraz je to teda prvá kniha Hotel plný tajomstiev a už v decembri vyjde druhá kniha s názvom Vdova z Rose House.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Dado Nagy:

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

K téme

Čaro olivovníkov vás vezme do nádherne talianskej Apúlie On je futbalová hviezda, ona jeho šéfka. A bude to poriadne iskriť!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.