Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. januára 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

PELLEGRINI: Podpredseda vlády hodnotil implementáciu eurofondov

BRATISLAVA 24. januára –

Podpredseda vlády dnes na konferencii SOPK hodnotil implementáciu eurofondov. Zdôraznil, že samotné čerpanie eurofondov je už len posledným implementačným krokom, ktorému predchádza vyhlasovanie výziev, prijímanie a posudzovanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok a predkladanie žiadostí o platbu.

Za posledných 7 mesiacov, od júna minulého roka, kedy P. Pellegrini nastúpil do funkcie vicepremiéra, došlo k nárastu čerpania o 569 miliónov EUR, čo je viac ako 300 % nárast čerpania. Z 1,32%-ného čerpania sme sa dostali na úroveň 5 %.

Viac informácií: http://vicepremier.gov.sk/index.php/peter-pellegrini-vystupil-na-konferencii-ocakavany-vyvoj-slovenskej-ekonomiky-2017/.

Komunikačný odbor
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Zásoby pitného režimu do karanténnych centier a na hranice ITAPA: Slováci sú spokojní s e-službami, v ďalšej modernizácii sa inšpirujeme u Britov a Fínov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.