Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júna 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

PartyLite nový člen Slovenského združenia priameho predaja

BRATISLAVA 21. júna – Firma s dlhoročnou tradíciou, pôsobiaca na európskych trhoch, predáva prostredníctvom svojich nezávislých poradkýň výrobky, ktoré robia spoločenský a rodinný život krásnejší a príjemnejší. Je to najmä široká paleta sviečok, svietnikov, vonných esencií, aromalámp, osviežovačov vzduchu a exkluzívnych interiérových dekorácií. Predmety sú vyrábané v prevádzkach firmy PartyLite vo Veľkej Británii.

PartyLite si podľa slov riaditeľky pani Lucie Záleskej kladie za cieľ výrazne obohatiť ponuku tohto sortimentu na slovenskom trhu a zároveň ponúknuť slovenským ženám príležitosť pre zahájenie vlastného podnikania v odbore priameho predaja.

Bližšie informácie na: www.partylite.sk

Slovenské združenie priameho predaja je záujmové združenie firiem, ktoré fungujú na trhu podobným spôsobom t.j. využívajú pre predaj svojich výrobkov systém priameho predaja. Hlavným cieľom združenia je hájiť záujmy svojich členských firiem, ich priamych predajcov a spotrebiteľov. Chce tiež prispievať ku kultivácii podnikateľského prostredia a poskytovať spoľahlivé informácie o tomto spôsobe predaja a činnosti jednotlivých firiem. Členmi združenia sú firmy Amway, Avon, Just, Mary Kay, Oriflame a PartyLite

Viac na: www.szpp.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Priamy predaj ovplyvňuje inflácia, napriek tomu sú tržby stabilné Priamy predaj naberá na sile. Aj v čase pandémie sa potvrdilo, že patrí medzi jednu z významných metód predaja tovaru a služieb

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.