Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. júla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

OTP Banka získala už tretíkrát cenu Deutsche Bank AG

BRATISLAVA 9. júla – Aj v tomto roku bola OTP Banka Slovensko, a.s. v júni 2012 ocenená cenou Deutsche Bank AG „2011 EUR STP Excellence Award“. Táto cena sa udeľuje každoročne bankám za výnimočnú kvalitu platobných správ v cezhraničnom platobnom styku. V roku 2011 OTP Banka Slovensko, a.s. dosiahla 99,1% úspešnosť a bezchybnosť platobných SWIFT-ových správ ku klientskym platbám.

„Sme veľmi radi, že sme cenu a uznanie pre našu banku dostali už tretíkrát – za roky 2008, 2010 aj 2011. Udelenie ceny potvrdzuje výnimočnú dlhodobú kvalitu poskytovaných služieb pre našich klientov v oblasti cezhraničných platieb a korešpondenčného bankovníctva. Cena pre nás znamená ocenenie kvalitnej a dôslednej práce a zároveň nás ďalej motivuje dodržiavať vysoko nastavené štandardy v cezhraničnom platobnom styku.“ hovorí Katarína Polavková, vedúca samostatného oddelenia platobného styku a prevádzky SWIFT.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Integrovaná správa Philip Morris International za rok 2022 hovorí aj o transformácii tabakovej spoločnosti na bezdymovú Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS oslavuje 30 rokov svojho pôsobenia na trhu megatransakciou

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.