Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júla 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Online nakupovanie získalo ďalší rozmer

BRATISLAVA 13. júla – Nakupovanie prostredníctvom internetu sa stalo významnou súčasťou bežného života ľudí. Úsporu času, peňazí a komfort oceňujú denne milióny zákazníkov najrôznejších e-shopov. Tí teraz môžu dať svojim nákupom nový rozmer – dobročinný.

Tisíce doručených objednávok a rastúci trend inšpiroval nákupnú galériu MALL.SK k vytvoreniu projektu na pomoc tým, ktorým osud nepraje. Bežným nákupom dáva pridanú hodnotu vo forme pomoci iným, reálnym ľuďom na reálne miesta. „Široký výber tovarov, platba online či doprava zadarmo sú pre úspešné e-shopy samozrejmosťou, a preto by sme v MALL.SK radi priniesli výhody pre celú spoločnosť.“, hovorí riaditeľ spoločnosti Marek Čičmanec.

Princíp je veľmi jednoduchý: za každú objednávku, ktorú uskutočnia zákazníci tohto e-shopu, venuje MALL.SK každý mesiac finančné prostriedky na nákup spotrebného tovaru a pomôže tak deťom a ich rodinám v núdzi, alebo zvieratkám, ktoré sa ocitli v nepriaznivej situácii.

Prvú pomocnú ruku vo forme dojčenských mliek, detskej výživy, detských plienok a iných spotrebných tovarov prebrali zástupcovia Slovenského Červeného kríža a ďalej ju prerozdelili do domácností, ktoré tieto veci nutne potrebujú. Každý nákup tovaru so sekcie Starostlivosť o dieťa pomohol rodinám v núdzi.

Na druhej strane, všetky objednávky v kategórií Chovateľské potreby uskutočnené v mesiaci jún, prispeli občianskemu združeniu U psej matere. Odovzdanie prebehlo v priestoroch karanténnej stanice Pezinok a všetky granule pocestujú k ľudom, ktorí majú opustených psíkov v dočasnej opatere. Chcete, aby váš nákup pomohol zvieratkám v núdzi ?

Ďalšie informácie o projektoch nájdete na www.mall.sk/pomahamedetom a www.mall.sk/pomahamezvieratam

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Zdieľať spoločnú vášeň pre šport. Nová lokálna kampaň Mastercard vznikla na Slovensku Čo rozhoduje pri nákupe nových módnych kúskov? Zmeny v nákupnom správaní Slovákov poznačila pandémia

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.