Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. septembra 2017 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Novinka na trhu: Klienti nájdu v každom balíku poistenia všetko potrebné, poisťovňa ho vyskladá za nich

BRATISLAVA 5. septembra 2017 – V čase stále častejších výkyvov počasia, ktoré spôsobujú na Slovensku veľké škody na majetku, si ľudia už viac nemusia lámať hlavu nad tým, ako správne si poistiť svoj majetok a ktoré pripoistenia si vybrať. Poisťovňa Generali to urobila za nich. Ako prvá priniesla na slovenský trh jedinečné balíčkové poistenie majetku DOMino Trio, v ktorom každý z troch ponúkaných balíkov obsahuje komplexné krytie domácnosti alebo nehnuteľnosti. Klient si tak zvolí už len úroveň krytia, o ktorú má záujem.

Obsah balíkov tvoria základné riziká ako požiar, škody spôsobené víchricou, vodovodné škody, krádež, povodeň a mnohé ďalšie. Navyše sú balíky ešte zadarmo rozšírené o poistenie zodpovednosti za škodu, asistenčné služby a ďalšie riziká, ktoré bežne kryté nie sú.

V prípade poistenia nehnuteľnosti je základné krytie rozšírené o poistenie škôd spôsobené silnými atmosférickými zrážkami, kryté je aj zamrznutie vody v meračoch, nepredvídateľný výpadok energie či skrat motorov. Balíčky taktiež zahŕňajú poistenie živých plotov, záhradného nábytku, náhrobného pomníka, stavebného materiálu, stavebných mechanizmov či náradia.

Poistenie domácnosti popri základných rizikách ponúka navyše napríklad aj poistenie škôd na potravinách, ktoré vzniknú v chladničkách v dôsledku nepredvídateľného výpadku elektrickej energie, poistené sú taktiež škody na elektrospotrebičoch z titulu predlženej záruky, škody na v garáži skladovaných pneumatikách, diskoch, autosedačkách a podobne.

„Zloženie balíkov a šírka krytia dokazujú, že ide naozaj o komplexné krytie majetku mysliace dokonca aj na záhradu, autopríslušenstvo či stavebný materiál,“ zhodnotil Péter Lukács, vrchný riaditeľ Úseku poistenia majetku poisťovne Generali.

Aby bolo pre klientov uzatvorenie poistenia ešte jednoduchšie a komfortnejšie, na základe jednoduchých údajov charakterizujúcich nehnuteľnosť či domácnosť, odporučí systém klientovi aj optimálnu výšku poistnej sumy, a to nielen pre nehnuteľnosť, ale aj pre domácnosť.

Výbornou správou je, že vďaka tejto jednoduchosti uzatvorenia poistenia, keď každý ponúkaný balík obsahuje všetky najžiadanejšie riziká a systém zároveň navrhne klientovi aj optimálnu výšku poistnej sumy, si môžu klienti majetkové poistenie DOMino Trio uzatvoriť aj z pohodlia vlastnej obývačky online.

„Vďaka unikátnej balíčkovej štruktúre a užívateľsky prívetivému procesu uzatvárania poistenia, je toto poistenie vhodné pre ľudí, ktorí neradi strácajú čas. Jediné rozhodnutie, ktoré musia urobiť, je rozhodnúť sa, že si chcú poistiť svoj majetok a zvoliť si úroveň krytia,“ vysvetlil Lukács.

GENERALI GROUP

Generali Poisťovňa, a. s. je jedným z popredných poskytovateľov poistenia na slovenskom trhu. Je súčasťou talianskej Skupiny Generali, ktorá má silné medzinárodné postavenie. Bola založená v roku 1831 a pôsobí vo viac ako 60 krajinách sveta s dosiahnutými príjmami z poistného v roku 2016 viac ako 70 mld. eur. So 74 000 zamestnancami po celom svete a 55 miliónmi klientov patrí Skupine Generali vedúca pozícia na trhoch v západnej Európe a čoraz dôležitejšie postavenie na trhoch v strednej a východnej Európe a v Ázii. V roku 2017 bola Skupina Generali v rámci hodnotenia Corporates Knights’ 2017 zaradená medzi 100 najlepších svetových firiem dbajúcich o trvalo udržateľný rozvoj.

K téme

Slovákov poteší nový český prémiový ležiak Krušovice Bohém Správne liečení diabetici si počas Vianoc môžu dovoliť vyprážaného kapra

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.