Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. marca 2014 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

NOVA: Zvláštne kádrovanie hostí moderátorom P. Bielikom

BRATISLAVA 31. marca – Hnutie NOVA vyjadruje počudovanie nad postupom moderátora televízie TA3 Petra Bielika pri zostavovaní hostí do diskusnej relácie Téma dňa. Dnes predpoludním prišlo do centrály hnutia NOVA pozvanie pre predsedu hnutia D. Lipšica. Ako téma bola uvedená „Demisia premiéra“ a ako druhý hosť poslanec NR SR za SDKÚ-DS Ľ. Kaník.
Hnutie NOVA z pracovných dôvodov ospravedlnilo účasť D. Lipšica a ako náhradné riešenie ponúklo podpredsedu hnutia J. Kollára, ktorý je zároveň podpredsedom finančného výboru NR SR. Túto ponuku považuje NOVA za primeranú a odôvodnenú, keďže ako jednu z tém debaty predpokladá polemiku o dlhovej brzde a jej dodržania v prípade demisie R. Fica.
Moderátor P. Bielik túto možnosť zamietol s odôvodnením, že pozvánka bola adresovaná len na osobu D. Lipšica. S takýmto kategorickým prístupom sa hnutie NOVA doteraz nestretlo nielen zo strany TA3, ale ani od iných médií nielen vo vzťahu k predstaviteľom hnutia NOVA, ale ani vo vzťahu k predstaviteľom iných politických strán.

Tlačové oddelenie hnutia NOVA

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Škoda Enyaq v roku 2024: vyšší výkon pohonného ústrojenstva, kratší čas nabíjania a ešte dlhší dojazd Piešťany sa stanú prvým „Mestom bez dymu“ na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.