Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. novembra 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Norbi Update ako Vaše podnikanie

BRATISLAVA 19. novembra – Spoločnosť Norbi Update International Kft. sa do roku 2013 stala jednou z najinovatívnejších firiem na európskom trhu v oblasti zdravého stravovania.

Vďaka jedinečným klinickým testom, ktoré potvrdzujú účinnosť nášho potravinového systému pri redukčnej diéte a jeho vhodnosť pre diabetikov, sa nám podarilo vybudovať sieť franchisových predajní.

Naším prvoradým cieľom je oboznámiť verejnosť so skúsenosťami nadobudnutými v oblasti zdravej výživy. Spotrebitelia majú totiž mylné informácie a návyky v oblasti „normálneho“ a redukčného stravovania. Jednou z úloh našich franchise predajní je preto vzdelávanie zákazníkov. Dôraz tiež kladieme na rozvoj a distribúciu funkcionálnych potravín.

Rok 2012 bol pre nás úspešný aj z hľadiska ekonomických ukazovateľov. V porovnaní s predchádzajúcim rokom sa nám ku koncu roka 2012 podarilo zvýšiť obrat až o 300%. Vyššie uvedené fakty sú dôkazom toho, že sa u kupujúcich rapídne zvyšuje uvedomelosť v oblasti zdravej výživy. Čoraz širší, rozhodujúci okruh spotrebiteľov totiž kladie dôraz na nákup kvalitných potravín. Spotrebiteľ síce dbá o pomer ceny a kvality, ale prvoradý je preňho nákup zdravých potravín.

Práve teraz nastal čas Update-u! Neváhajte a otvorte si Norbi Update franchise predajňu.

Dôvodov je viacero:
– zákazníci sa orientujú na zdravé potraviny
– kríza priniesla práve to, že pri výbere potravín sú spotrebitelia stále náročnejší a vyhľadávajú prémiové výrobky
– zabezpečujeme neustále sa rozširujúci sortiment výrobkov
– náš franchise systém zabezpečuje potrebné vzdelávanie a tzv. know-how
– investície vložené do podnikania sa vám môžu vrátiť v priebehu 15 – 18 mesiacov
Jednoducho životný štýl, jednoducho chutné!

Podnikajte v Zdravom životnom štýle
Otvorte si aj vy predajňu Norbi Update!

Sieť predajní a bližšie informácie na www.update.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Chudnúť sa dá aj bez hladovania S nami máte záruku kvality

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.