Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. januára 2014 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Nezmeškajte šancu uzatvoriť stavebné sporenie bez poplatkov

BRATISLAVA 31. januára – Ak už teraz viete, že v budúcnosti budete potrebovať výhodný úver na bývanie, táto ponuka je práve pre vás. Ročný úrok na sporení v úverovej tarife je síce 0,1 %, avšak po splnení kritérií získate stavebný úver s úrokovou sadzbou iba 2,9 % ročne. Tá je garantovaná počas celej doby splácania úveru.

Stavebný úver môžete využiť na akúkoľvek zmenu vášho bývania – na kúpu či výstavbu, rekonštrukciu a modernizáciu. Dobu splatnosti si môžete nastaviť až na 17 rokov.

Bezkonkurenčnou výhodou úveru zo stavebného sporenia je tiež skutočnosť, že až do sumy 50 000 eur Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., nevyžaduje dokladovanie príjmu zo strany klienta ani založenie nehnuteľnosti.

Ponuka platí iba pre fyzické osoby, pričom každý klient môže mať iba jednu akciovú zmluvu.

Viac informácii nájdete na www.pss.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Rezidenčný projekt RNDZ je oficiálne skolaudovaný Nový Hyundai Kona: Revolúcia v štýle, technológiách aj priestrannosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.