Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. júla 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Neodolateľné leto s Prvou stavebnou sporiteľňou

BRATISLAVA 16. júla – Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., ponúka úplne novú alternatívu sporenia. Uzatvorte si zmluvu o stavebnom sporení v novej tarife do konca tohto roka a určite ušetríte. Poplatok za uzatvorenie zmluvy je totiž iba 20 eur. Do konca júna sporiteľ vo všetkých tarifách platil 0,9 % z cieľovej sumy. Klienti PSS, a. s., uzatvárajú najčastejšie zmluvu na sumu 15 tisíc eur. Poplatok by tak doteraz bol 135 eur. V novej tarife sa dá ušetriť až 115 eur. Výška cieľovej sumy nie je vôbec rozhodujúca, za každých okolností pri uzatváraní zmluvy zaplatíte oveľa menej a čím vyššiu cieľovú sumu zvolíte, tým viac ušetríte na poplatku.

Všetky výhody zostali
Zmluvy o stavebnom sporení v novej tarife majú všetky výhody, ktoré platili aj doteraz. Okrem akciového poplatku vás čaká štátna prémia, ktorá je v tomto roku 10 % z vkladov, maximálne 66,39 eur. Keď sporíte, váš úrok sa nemení, zostáva stabilný počas celej doby. Máte tiež nárok na výhodný stavebný úver a pri ňom vám PSS, a. s., rovnako garantuje nemennosť úrokovej sadzby. Výhodné sporenie s výnimočným akciovým poplatkom môžete uzatvoriť aj pre vaše dieťa hneď po narodení. A tiež získava zdarma aj extra istotu. V prípade úmrtia jedného z rodičov PSS, a. s., dosporí za nich až do polovice cieľovej sumy, maximálne do 10 000 eur.

20 výhier po 1 000 eur
Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., je na trhu už 20 rokov. Poďte oslavovať s nami. Okrem 20-eurového akciového poplatku máme aj ďalší darček. Ak si od 1. júla do 31. augusta tohto roka uzatvoríte zmluvu o stavebnom sporení v PSS, a. s., v ľubovoľnej tarife, môžete byť obdarovaní. Spomedzi vás vyžrebujeme 20 šťastlivcov, ktorí dostanú darček – 1 000 eur. Túto sumu vám pripíšeme na účet stavebného sporenia.

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., vznikla v roku 1992. Jej akcionármi sú významné európske bankové inštitúcie – BausparkasseSchwäbischHall AG, Nemecká spolková republika, RaiffeisenBausparkassen Holding G.m.b.H., Wien, Rakúska republika, ErsteGroup Bank AG, Wien, Rakúska republika a Slovenská sporiteľňa, a. s., Bratislava, Slovenská republika. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., je už 20 rokov jednotkou na trhu stavebného sporenia. Viac ako 2 milióny občanov Slovenska uzatvorili v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., vyše 3 milióny zmlúv o stavebnom sporení. Zmluvu môžete uzatvoriť na celom Slovensku. Navštívte ktorúkoľvek kanceláriu obchodných zástupcov Prvej stavebnej sporiteľne, a. s. Kontakty aj podrobnejšie informácie nájdete na www.pss.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Milujete pečenie a lahodné dezerty? Tieto jarné novinky budete milovať! Princezná z Izmiru. Historická romanca Jany Pronskej

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.