Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. decembra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Na svetovom fóre lídrov TV vysielania aj slovenská tvbay

BRATISLAVA 3. decembra – Digital TV World Summit 2013, ktorého 9. ročník sa koná v Londýne 3. a 4. decembra 2013 je jedinečná platforma, ktorá spája prevádzkovateľov TV vysielania, satelitných a káblových operátorov, a tiež popredných analytikov a poskytovateľov riešení. Umožňuje širokú diskusiu o nových príležitostiach a kľúčových výzvach, ktorým čelí dnešný dynamicky sa rozvíjajúci digitálny televízny trh.

„Toto stretnutie spája globálnych lídrov a inovátorov v televíznom sektore a umožňuje vypočuť si kľúčové rozhodnutia priemyslu priamo od ľudí, ktorí ich vytvárajú a tým nahliadnuť do budúcnosti celého systému,“ hovorí Michal Suchoba, šéf spoločnosti iTVSi, a.s., ktorá na stretnutí predstavuje aplikáciu tvbay.

Aplikácia tvbay, ktorú vyvinula slovenská spoločnosť iTVSi, a.s. je svetovým unikátom. Umožňuje jednoduché, rýchle a pohodlné nakupovanie cez televízor. Na kúpu akéhokoľvek produktu stačí pár klikov TV ovládačom a kúpiť je možné prakticky čokoľvek. Pre klientov televíznych operátorov je aplikácia bezplatná. „Predstavte si, že sledujete televíznu reklamu, kde práve ponúkajú váš obľúbený produkt za výhodnú cenu. Alebo sa vám páči oblek, ktorý má na sebe moderátor televíznych správ a chceli by ste mať taký aj vy. Vďaka aplikácii tvbay si to už nemusíte pamätať a neskôr vyhľadávať na internete ako doteraz. Všetko, čo chcete, môžete prostredníctvom tvbay získať priamo počas sledovania televízie jediným klikom,“ vysvetľuje Suchoba. Program, ktorý zahŕňa možnosť nákupu, bude označený ikonou tvbay v rohu obrazovky. Stlačením tlačidla OK na diaľkovom ovládači spustite priamo vo vašom set-top boxe menu, v ktorom si budete môcť kúpiť práve zobrazené tovary alebo služby. Takisto si prostredníctvom tejto aplikácie môžete skontrolovať stav vašich objednávok, resp. obsah vášho nákupného košíka. V porovnaní s klasickými e-shopmi, je najväčšou výhodou to, že prostredníctvom tvbay môžete nakupovať ihneď, bez straty času vypĺňaním údajov. Keďže ide o online predaj, ceny produktov sú nižšie ako v kamenných predajniach. Môžete získať zľavové kupóny či bližšie informácie o produkte priamo počas vysielania. Nakupovanie je bezpečné a svoje objednávky kontrolujete na webe my-tvbay. Aplikáciu tvbay možno chrániť PIN kódom, čím zabránite nákupu z nedbanlivosti alebo nákupu detským divákom.

Suchoba verí, že aj slovenské produkty môžu vo svete digitálnych technológií zaujať a nájsť využitie. „Ak sa budeme neustále vnímať ako slabí hráči, bude nás tak vnímať aj svet. Tými ale my nie sme. Aj na Slovensku máme múdrych a šikovných ľudí a tiež kvalitné firmy, ktoré môžu zaujať aj globálnych lídrov a ponúknuť im svoje nápady a riešenia. Myslím si, že naša tvbay je jedným z nich,“ uzatvára Suchoba.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Sting – Svetové turné 2024 pokračuje aj na Slovensku – 1. jún 2024 v Bratislave Budúcnosť teraz – dm privítalo na svojej pôde Tomáša Sedláčka, Annu Hogenovú a ďalších rečníkov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.