Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Na PEVŠ o budúcnosti Európskej únie

BRATISLAVA 25. októbra – Panelová diskusia bude zameraná na aktuálny vývoj Európskej únie, a to jeho politické i ekonomické aspekty. M.L. Ghisi vystúpi s príspevkom „EÚ a nová paradigma v politike a ekonomike“. Tému federalizácie a jej právne aspekty načrtne Vlasta Kunová vo svojom vystúpení pod názvom „Politická a právna implikácia meniacej sa Európskej únie“. Diskusiu otvorí honorárny konzul Moldavska na Slovensku, jeho Excelencia Antonio

Diskusia sa uskutoční na Paneurópskej vysokej škole na Tomášikovej ul. V Bratislave v konferenčnej sále Odeon v piatok 26. októbra 2012 o 9.30 h.

Marc Luyckx Ghisi (Belgicko) je odborníkom na určovanie budúcich trendov ekonomického vývoja. Bol šéfom výskumu budúcich trendov v EÚ počas funkčného obdobia prezidentov EÚ. J. Delorsa a J. Santera v roku 1990-1999. Momentálne sa venuje vývoju znalostnej ekonomiky, pôsobí ako senior konzultant v „Business solutions“ v Bruseli, vicepredsedom „International Council Advisory“ v Auroville v Indii a viceprezidentom „Cotrugli Business School“ v Záhrebe a Belehrade.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Podnik a podnikanie v kazašskom jazyku Študenti Fakulty práva PEVŠ vyhrali LAWGAMES 2013

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.