Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. júna 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV:Šéfom firmy Lesopoľnohospodársky majetok Ulič chcú byť tri osoby

BRATISLAVA 29. júna –

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR začiatkom júna vyhlásilo výberové konanie na riaditeľa štátneho podniku Lesopoľnohospodársky majetok Ulič. Do dátumu uzávierky sa prihlásili traja uchádzači – MVDr. Ing. Blažej Bystriansky, Ing. Štefan Karaščák, Mgr. Michal Lukša, MBA.

Ministerstvo vyhlásilo výberové konanie 6. júna 2016. Kandidát na post riaditeľa má mať vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa so zameraním na lesníctvo, poľnohospodárstvo alebo ekonomické zameranie. K ďalším požiadavkám patrí minimálne 5-ročná riadiaca prax, pričom vítaná je prax v oblasti lesníctva. Ministerstvo tiež požaduje od uchádzačov určité nie len manažérske, riadiace i organizačné schopnosti ale aj špecifické znalosti a to z oblasti lesníckej politiky SR, znalosť koncepčných zámerov rozvoja lesného hospodárstva, znalosť problematiky financovania s osobitným zreteľom na lesné hospodárstvo, základné znalosti z lesníckej legislatívy a samozrejme znalosť súčasných podmienok š.p. Lesopoľnohospodárky majetok Ulič.

Podmienkou účasti na výberovom konaní bolo zaslanie návrhu stratégie rozvoja štátneho podniku Lesopoľnohospodárskeho majetku Ulič, v rámcoch aktuálneho programového vyhlásenia vlády SR, formou písomného dokumentu.

Meno nového riaditeľa štátneho podniku Lesopoľnohodársky majetok Ulič bude definitívne známe v druhej polovici júla.

Mgr. Jana Gasperová
Odbor komunikácie a marketingu

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

Matej Ftáčnik preberá vedenie slovenského Vacuumlabs ako nový CEO Slovenský Vacuumlabs pomohol vytvoriť unikátnu CO2 kalkulačku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.