Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. apríla 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV: Závodisko: Lukratívne obsadená Veľká aprílová cena na Veľkonočnu nedeľu

BRATISLAVA 13. apríla –

Návštevníkov Veľkej aprílovej ceny na bratislavskom Závodisku čaká na Veľkonočnú nedeľu osem rovinových a prekážkových dostihov.

Kvalitou nabitá 20. Veľká aprílová cena VETIS (rovina I. kat., 1800 m, 4r+, 7000 €) je hlavným „športovým“ bodom programu druhého dostihového mítingu na veľkonočnú nedeľu. Dva slovenské „Kone roka“ (Legionar, Medici), dvaja minuloroční Derby-víťazi (Medici v Rakúsku, Merion v Maďarsku), k tomu premiantka klasických Oaks Saintnixa, triedoví Ideal Approach a Royal Gino, v klasikách umiestnená dvojica z Autoopravovne Strnisko Portorikos a Ascalona, zimný anglický import Mediciman a minuloročný duálny víťaz Long Cross. Toto desaťčlenné pole sľubuje strhujúci turfový zážitok. Okrem toho je v nedeľu na programe ďalších sedem zápolení, vrátane prútenkárskeho Memoriálu Jindřicha Němčanského.

Pre deti je pripravené vozenie na koníkoch zadarmo. O dobrú zábavu sa postará kapela Akustix.

Prvé dostihy začínajú tradične o 14:00 hod.

Viac informácií nájdete tu: http://www.zavodisko.sk/sk/propozicie/propozicie-dostihov.html?id_den=234

Michal Feik
Odbor komunikácie a marketingu

K téme

Odborníci podporujú väčšiu dostupnosť liekov proti parazitom Problémy nám v lete môžu spôsobiť surové, ale aj pripálené jedlá

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.