Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. mája 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV SR:Reakcia na vyhlásenia exministra Simona k potravinovej pomoci

BRATISLAVA 16. mája – Dôrazne odmietame klamstvá zo strany exministra Zsolta Simona, že minister Ľubomír Jahnátek, ani nový šéf PPA Stanislav Grobár nekonali. Konali, dôkazom čoho je aj pondelkové rokovanie s konzorciom Euromills a charitatívnymi organizáciami.“ (zápis z rokovania v prílohe)
Ohradzujeme sa aj voči klamstvu č.2. – a to, že minister Ľubomír Jahnátek a šéf PPA Stanislav Grobár nevydali rozhodnutie, čo s kauciou. „PPA si nemohla uplatniť kauciu, lebo konzorcium Euromills požiadalo súd o vydanie predbežného opatrenia. PPA sa v stanovenej lehote odvolala voči predbežnému opatreniu,“ uviedla hovorkyňa rezortu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Magda Tóth Želeňáková.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Odborníci podporujú väčšiu dostupnosť liekov proti parazitom Problémy nám v lete môžu spôsobiť surové, ale aj pripálené jedlá

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.