Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. mája 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV SR:Reakcia na vyhlásenia exministra Simona k potravinovej pomoci

BRATISLAVA 16. mája – Dôrazne odmietame klamstvá zo strany exministra Zsolta Simona, že minister Ľubomír Jahnátek, ani nový šéf PPA Stanislav Grobár nekonali. Konali, dôkazom čoho je aj pondelkové rokovanie s konzorciom Euromills a charitatívnymi organizáciami.“ (zápis z rokovania v prílohe)
Ohradzujeme sa aj voči klamstvu č.2. – a to, že minister Ľubomír Jahnátek a šéf PPA Stanislav Grobár nevydali rozhodnutie, čo s kauciou. „PPA si nemohla uplatniť kauciu, lebo konzorcium Euromills požiadalo súd o vydanie predbežného opatrenia. PPA sa v stanovenej lehote odvolala voči predbežnému opatreniu,“ uviedla hovorkyňa rezortu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Magda Tóth Želeňáková.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

Odporúčané články

Na svetovej výstave v Dubaji ocenili nápoj s kolagénom od Slovákov MPRV SR: Matečná: Podporením miestnych akčných skupín vytvoríme v najmenej rozvinutých regiónoch stovky nových pracovných miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies